Çağrı Merkezi: 0 850 711 10 11

Hakkımızda

Depodan.net

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine daima güvenilir ve profesyonel e-ticaret hizmetini görev edinmiş Depodan’ı yakından tanımaya ne dersiniz?

 

İnternet dünyası alışveriş konusunda pek çok kolaylığı beraberinde getirirken, bu dünyada güvenilir alışveriş konusunda doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olmayı hedefleyen Depodan.net, 2019 Temmuz ayında, İstanbul’da faaliyete geçti.

E-ticaret sektöründe pratik ve güvenilir çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle perakende satış ve satış ortaklığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri ürün portföyünü arttırma hedefi olan Depodan.net, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla e-ticaret projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini almak istemekte.

 

Daima gelişip, müşterilerine en doğru hizmeti vermeyi vizyon edinmiş Depodan.net olarak, üç farklı satış modeli ile hizmet sağlıyoruz. Binlerce farklı markamız ile de müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz.Depodan.net olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmek istiyoruz.

 

Pazaryeri Mağazalarımız