Çağrı Merkezi: 0 850 711 10 11

Eskitme Renk Metal Aksesuarlı Kahverengi Deri Erkek Bileklik

9,90 TL
19,80 TL
%50 İNDİRİM
Stok Kodu EB1996-KS
Marka Ebijuteri
Stok Durumu Stoklarımızda
Gönderim Kargo Bedava
Renk
Beden Tablosu
Ürün Açıklaması
Şık kombinlerinizi Eskitme Renk Metal Aksesuarlı Kahverengi Deri Erkek Bileklik ile öne çıkarın.
Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat ve İade
Kargo Kodumuz : MNG Kargo 476383163 Depodan.net
 
Gönderilerinizi bu kod ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz. (Başka kargo firması ile gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.)
 
Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişi/kişilere, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.
 
Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.
 

İade & Değişim Şartları

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır.
Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iadesi karşı ödemeli MNG kargo ile Depodannet firma adımız ile gönderim yapabilirsiniz. Ürün ayıplı olup/olmadığı kontrol edilecek olup, bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. Karşılaştığınız problemler için 0 850 711 10 11 numaralı telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz.
İade edeceğiniz ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir.
Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.
Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu "iade faturası" ve "iade irsaliyesi" (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri aksi durumda yapılamamaktadır.
Ürünü göndermeden önce iade sebebinizi 0 850 711 10 11 numaralı telefonumuzdan bize iletmeniz gerekmektedir.
Ürünün ayıbı yetkili birimler tarafından tespit edilen tüm ürünler iade edilebilir ancak mazeretsiz iadeler aşağıdaki durumlarda kesinlikle yapılamamaktadır.
Not:! Outlet bölümündeki ürünlerimizde iade alınmamaktadır. 
 

Ambalajı Bozulmuş Ürünler

Değiştirilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda olmalıdır. Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilemeyen ürünlerin iadesi ya da değişimi mümkün değildir. İade edilen ürünün ambalajı kullanıcı tarafından hasarlanmış ve bu nedenle ürünün tam fiyatından tekrar satılabilme özelliği yitirilmiş ise, iade işlemi sırasında bir bedel kesintisi uygulanır ve iadeniz buna göre yapılır. Depodan E-Ticaret sitesi www.depodan.net, ambalaj hasarının miktarına göre ürünü iade almama hakkına sahiptir. Bankaların çalışma prensibi gereğince taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerin geri ödemeleri de ekstrenize aynı taksit planı doğrultusunda yansıyacaktır.
COVID-19

Günümüz salgını sebebiyle siz değerli müşterilerimiz için aldığımız önlemler;

 

-- Depomuz alkol ve ozonlu su ile düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

-- Depoda çalışan personelimiz bakanlığımızın açıklamış olduğu 14 maddeye uygun bir şekilde eldiven ve maske ile çalışmaktadır.

-- Depomuz gerekli personel dışında yabancı kişilere kapalıdır.

 

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.